A TOPI autósiskola 1991 óta, immáron 30 éve van jelen Budapesten. Büszkék vagyunk az elért sikereinkre!

A 3 évtized alatt több ezren szereztek vezetői engedélyt nálunk. Fő profilunk a "B" kategóriás (személygépkocsi) képzés, de természetesen lehetőség van "A" kategóriás jogosítvány megszerzésére is. Sokan keresnek fel bennünket a közlekedési szabályok módosításánál, illetve olyankor, ha közlekedési információra van szükségük. Több évtizedes tapasztalattal rendelkező oktató-gárdánk örömmel áll rendelkezésükre.

Fontosnak érezzük, hogy a jogosítvánnyal rendelkezőknek is biztosítsunk extra programot, a Gyakorló vezetést.

A vezetés tanítása-tanulása nehéz, de örömteli feladat. Megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy az Ön képzése olyan körülmények között történjék meg, amely a legsikeresebbé teszi a folyamatot.

Célunk, hogy Ön megtanuljon vezetni, mert vezetni jó!

Brunczvik Miklós
iskolavezető

Ez az oldal a SPEEDPAGE weboldal készítővel készült